Brottmålsadvokat

Våra advokater står på din sida i rätten

Medarbetare

Vi som arbetar på CJ Advokatbyrå

Arvid Danielsson, advokat, delägare

E-post: arvid.danielsson@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8-411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)8-411 22 08

+46 (0)70-391 01 21

Adam Grabavac, advokat, delägare

E-post: adam.grabavac@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8-411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)8-411 22 51

+46 (0)70-570 00 35

Jonas von Heidenstam, advokat, delägare

E-post:  jonas.heidenstam@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8-411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)8-411 22 88

+46 (0)70-946 11 17

Sofia Tedsjö, advokat, delägare

E-post: sofia.tedsjo@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8-411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)8-411 22 83

+46 (0)70-276 38 24

   

Jessica Gustavsson, advokat

E-post:  jessica.gustavsson@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8-411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)8-411 22 03

+46 (0)70-231 92 42

 

Gustaf Kjellberg, biträdande jurist

E-post: gustaf.kjellberg@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8-411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)8-411 22 36

+46 (0)734 429 283

 
   

Emilia Liedbeck, biträdande jurist

E-post: emilia.liedbeck@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8 411 22 52

Telefon direkt: + 46 (0)8-411 22 81

+46 (0)70-938 33 37

 

Felix Nelson, biträdande jurist

E-post: felix.nelson@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8-411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)8-411 22 60

+46 (0)70- 947 98 80

 
   

Marcus Stalebrant, biträdande jurist

E-post: marcus.stalebrant@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8 411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)8 410 22 213

+46 (0)73 442 44 35

 

Evelina Johansson, biträdande jurist

E-post: evelina.johansson@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)921-20 89 90

Telefon direkt: +46 (0)921-20 89 93

+46 (0)70-882 79 58

 
   

Victoria Fjällborg, biträdande jurist

E-post: victoria.fjallborg@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)921-20 89 90

Telefon direkt: +46 (0)921-20 89 90

 

Leontina Hällström, sekreterare

E-post: leontina.hallstrom@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8-411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)73- 421 82 19

 
   

Natailia Quintana, sekreterare

E-post: natalia.quintana@cjadvokat.se

Telefon växel: +46 (0)8-411 22 52

Telefon direkt: +46 (0)76-870 70 88

 
 



.

Personalstyrka med bred juridisk kompetens